Azartiniai žaidimai nuteikia geresnei dienai

Gyvenimas tuo pačiu metu būna paprastas arba sudėtingas: paprastas – kadangi išeičių iš nemalonių situacijų būna daug, jos pasikartoja, sudėtingas – tuomet, kai nuolatos kinta. Norint jaustis laimingiems, turime atsisakyti iliuzijų, kad pasaulis yra pastovokas bei turi derintis prie mūsų. Be to, reikia pradėti žiūrėti plačiau ne vien aplinkui savo nosį ir suvokti kas yra azartiniai žaidimai.

Atradimai – galimi

Ar įmanoma rasti laimės formulę? Galbūt galima suprasti koks tai receptas? Būti laimingu galima išmokti. Daug dalykų įmanoma suprasto, kartais tai žmonėms sekasi lengviau, kitais atvejais – sunkiau. Tad kuomet nutariama, kad mes trokštame tapti laimingais, tuomet tikrai tai pasiekiama.

Ko reikėtų griebtis? Ar azartiniai žaidimai čia yra patys svarbiausi?

Pirma – pasaulis gali būti besikeičiantis. Kiekvieną sekundę kažkas vis naujo, tad pirmoji iliuzija – pasaulio vaizdas turi būti pastovesnis ir prie žmonių prisiderinti. Žmonės trokšta, kad pasaulis stabtelėtų. Nuolat mėgstama skųstis, jog gyvenimas trumpokas, laiko maža.

Azartiniai žaidimai atima protą

Įsivaizduokime, atėjo pas mus žmogus, kuris sako: aš labai nelaimingas. Ko mes pirmiausia klausiame? Teiraujamės apie laimę, kadangi gyvenimas susidėlioja iš detalių. Įsivaizduojate jausmą, kai krinta akmenukas į batus – juk tai smulkoka detalė, bet reiškia tikrą nepatogumą. Azartiniai žaidimai reiškia visai kitus dalykus.

Kartais žmonėms atrodo, jog kiti yra itin laimingi, o aš nesu. Kodėl taip nutinka? Atsakymų gali būti pačių įvairiausių. Visai nebūtina dėl to graužtis. Taip, dažnai rodosi, kad pas kaimynus žolė žalesnė. Itin svarbi žmogaus ypatybė – patikimas pasitikėjimas savo jėgomis.

Visko galima išmokti

Kas yra patikimesnis pasitikėjimas savimi? Dažniausiai žmonės susikuria kaukes ir jomis žaidžia. Tada žvilgsnis nukreipiamas į tai, ar būti panašesniu į kitus, gal save pristatyti, žiūrėti į kitus, būti lyg vidutiniu ir nuolat ieškoti savo įvaizdžių, kurie būtų puikesni už kitų vaizdinį.

Patikimesnis pasitikėjimas atsiranda tada, kai giliai viduje atliekamas sprendimas, jog nuo šiol pats atstovausiu savo rytojui, nes pats esu kitų gyvenimo režisierius. Gyvenimas tada yra privilegija, tik ne prievolė. Toks dalykas reiškia, jog aš esu patogus gyvenimui. Visai kaip azartiniai žaidimai.

Dėl kurių priežasčių dažniau pas mus žmonės atkeliauja į konsultacijas?

Kartais dėl detalių. Kai save lyginame kaip kaimynai, bendradarbiai, reiškia išmokstame lyginti  su milijardais – žmonės lyg yra vieni iš kelių milijardų! Azartiniai žaidimai turėtų reikšti kitokį gyvenimą, kuris suartina.