Kaip išsirinkti žaidimų kambario baldus

Galima teigti, jog žaidimų kambarys namuose — tai visiškai atskira erdvė, kuri nebūtinai turi būti įrengta bei apstatyta tokiu stiliumi, koks vyrauja visame likusiame name ir namo interjere. Tai — vieta, kur galima atsipalaiduoti ir užsimiršti, linksmai praleisti laiką, o kartais — net ir pamiršti, jog vis dar esate savuose namuose.

Įrenginėdami žaidimų kambarį, pirmiausiai apgalvokite, kokiomis veiklomis jame norėsite užsiimti, ir dažnai į šį klausimą atsakyti padės paties kambario dydis: jeigu vietos nėra labai daug, galbūt šio kambario svarbiausiais elementais turėtų tapti nedidelis baras kampe, patogi sofa ir didelis televizorius, skirtas kompiuteriniams žaidimams. Ir priešingai, jeigu vietos yra daugiau ir jūs galite sau leisti pasimėgauti esama erdve, vertėtų pagalvoti ne tik apie pirmąjį kambario variantą, bet ir apie lošimo stalo įrengimo vietą.

Tokiame žaidimų kambaryje reikėtų stengtis sukurti klasišką atmosferą, kurioje netrūktų smagių ir įdomių detalių ir išsiskiriančių baldų. Drąsiai naudokite spalvas, veidrodžius ir netradicinių paviršių baldus, tačiau stenkitės užtikrinti patogumą ir kokybę. Veidrodiniai paviršiai padės sukurti blizgesio ir atspindžių, o su jais derinami minkšti kilimai ant tikrų medinių grindų sukurs jaukumo. Daug dėmesio skirkite ir šio kambario apšvietimui bei garso technikai: pagalvokite, ar jums labiau patiktų reguliuojamas šviesos kritimas, ar vis dėlto mieliau rinktumėtės klasikinį apšvietimą, ir kokio stiprumo garso technikos norėtumėte kambaryje.

Vis dėlto, svarbiausi žaidimų ar lošimo kambario baldai yra patogios sofos, kėdės ir stalas: šių dalykų paieškai negailėkite laiko, ir atraskite tokius baldus, kurie jums tikrai patinka ir tinka. Pakartosime, jog svarbiausia šiuo atveju yra kokybė: jeigu visas kambario interjeras bus smagus ir savotiškai skirtingas, jungiamuoju aspektu paverskite būtent kokybę. Vien pažvelgus į kambaryje esančius baldus turi kilti savotiškas noras prisėsti ant patogios sofos ar prie puikaus medinio stalo. Nepamirškite modernumo, tačiau raskite pusiausvyrą ir neapkraukite kambario nereikalingais baldais ar interjero detalėmis: taip kambarys tikrai atliks savo funkciją ir taps puikia pasilinksminimo vieta, leidžiančia mėgautis kompiuteriniais žaidimais ar azartišku pokerio vakaru su draugais.