Kortelės valdo

Kai kurių žmonių patirtis byloja, kad jų gyvenimo džiaugsmas tūno ne tik didesniuose laimėjimuose, bet taip pat ir jų kasdieninio gyvenimo akimirkose. Kai kuriais atvejais pernelyg susikoncentruojama į tikslus, ar svajones. Tuo metu nebeįmanoma matyti mažesnių, gražesnių dalykų, vykstančių kiekvieną dieną. Tuomet, kai mąstoma tik apie didžius gyvenimo siekius, nebepastebima daugeliokitų gražių momentų ar mažų laimėjimų. Taip atrodo ir gyvenimas, kai jį užvaldo kortelės.

Kortelės – smagumas nuolatos

Taip gimsta stiprybė, kuri kitąsyk taip smarkiai nebepalaužia. Visada nutinka taip, kad neišvengiama to, kas iki tol net nebuvo planuota. Ne viskas, kas nutinka blogo yra tai, ko žmonės nusipelnė. Kortelės primena, kur baigiasi liūdesys ir prasideda laimė.

Dauguma iš mūsų gyvena kasdieninėje rutinoje. Keliasi anksti ryte, keliauja į darbą, kur atlieka užduotis, sutinka tuos pačius kolegas, vakare grįžta į namus, kur toliau įprastai tvarkosi, eina tuo pačiu metu ilsėtis. Didesni laimėjimai ar ypatingi pokyčiai įvyksta itin retai. Baigiama mokykla, įstojama į universitetą, švenčiama santuoka, vykstama į įspūdingas atostogos ar kiti didesni įvykiai nutinka nedažnai.

Per didelis susirūpinimas

Žmonės nebepatiria gyvenimo džiugesio, kadangi jie pernelyg koncentruojasi į didesnius laimėjimus. Vieni pasineria kurti karjerą taip, jog tenka dirbti dieną bei naktį. Jie nustoja skirti laiko šeimai, sveikatai, poilsiui, nebesimeldžia ir nebemedituoja. Kortelės dar nereiškia, kad jūsų gyvenimas baigėsi.

Kiti taip susikoncentruoja į savo darbo ar šeimos bėdas, jog nebepastebi gražesnių dalykų, kurie kasdien nutinka jų šeimoje, ar vaikų gyvenimuose, jų įmonėse, jų miestuose, ar jų šalyje, o galbūte net valstybėje. Ir tai dar ne viskas.

Padarys už mus

Šie žmonės patiria kur kas daugiau streso bei mažai džiaugsmo, ramybės, harmonijos ir sėkmės. Taip yra dėl to, nes jie pernelyg susirūpinę tuo, kas nutiks rytoj, jie praleidžia begalę puikių galimybių veiklose ar santykiuose. Jie nustoja pastebėti reikiamų žmonių, galinčių itin sparčiai pakylėti į naujesnį lygį profesiniame, ekonominiame ar socialiniame gyvenime.

Šių ypatingų dienų yra itin nedaug. Kartais ir keletą metų reikia laukti tų, jų manymu, didesnių ir reikšmingesnių pokyčių ar laimėjimų. Kortelės vis primena, kad atėjo laikas džiaugsmui. Kas gi kitas tai padarys už mus, jei ne kortelės? Šią tiesą pripažinus bus gerokai lengviau gyventi bei keltis ryte. Net sutuoktinis gali imti žiūrėti visai kitomis akimis.