Lauko baldai

Aptarėme daug skirtingų stilių baldų jūsų namams, tad dabar pakalbėkime apie lauko baldus, kurių variacijų, tiesą sakant, taip pat galima rasti labai daug. Jauki ir patogi lauko erdvė, apstatyta gražiais baldais, gali tapti puikia vieta atsipalaiduoti po dienos darbų ir pasimėgauti šiltais vasaros vakarais: ir visai nesvarbu, ar šią erdvę kursite balkone, ar terasoje.

Itin išpopuliarėjęs vadinamasis estetiškasis europietiškas baldų stilius, pasižymintis puikiomis natūraliomis medžiagomis, oficialiai žengė ir į lauko baldų erdvę, suteikdamas jai tokio nuostabaus elegantiškumo, persipynusio su klasika. Žavu tai, jog šio stiliaus baldai yra visiškai paprasti ir nepretenzingi, nereikalaujantys bereikalingo dėmesio, tačiau pagaminti iš ilgaamžiškų ir kokybiškų medžiagų, tokių kaip medis, betonas ir jūrinės virvės, kažkuo panašios į vyteles, tačiau kur kas patvaresnės. Šio stiliaus baldai puikiai tiks, jeigu mėgstate paprastumą ir ypatingą kokybę.

Taip pat galite rinktis ir kitų stilių lauko baldus: niekuomet nesuklysite pasirinkę klasikinio dizaino medinius lauko baldus, kurie yra itin šiuolaikiški ir patogūs, dažniausiai parduodami kartu su paminkštinimais ir pagalvėmis, arba vadinamojo „Cafe“ stiliaus baldus, kuris pasižymi eklektiškomis kėdėmis ir spalvingomis raštuotomis pagalvėlėmis. Dar vienas populiarus lauko baldų stilius — nerūdijančio plieno baldai, kurie gali būti kelių rūšių: vieni yra itin lengvi ir juos tikrai nesunku pritaikyti prie aplinkos bei vyraujančio stiliaus jūsų kieme, tuo tarpu kiti — klasikinio dizaino, šiek tiek masyvesni ir tvirtesni, primenantys rococo stilių. Nepamirškite ir rotango stiliaus baldų! Šio stiliaus baldai yra panašūs į bambukinius baldus, o jų atsiradimas įkvėptas tropikų. Galiausiai, galite rinktis netgi vintažinius lauko baldus — šio stiliaus baldai dažniausiai būna bent 50-ties metų senumo, tačiau restauruoti ir atnaujinti.

Rinkdamiesi lauko baldus, itin gerai apgalvokite spalvas, ir įvertinkite tai, jog, bėgant laikui, lauko baldų spalvos dažniausiai pasikeičia ir šiek tiek nublunka, todėl rinkitės tokius baldus, kurie padengti apsauginėmis UV priemonėmis.

Svarbiausia — nebijokite ir drąsiai eksperimentuokite, derindami vieno stiliaus lauko baldus su kitais: taip galite atrasti netikėtų, tačiau puikių derinių, kurie pasižymi skirtingomis tekstūromis ir spalvomis.